Pratik Rapor Her Zaman Yanınızda!

Pratik Rapor; hastalar için oluşturulan, hazırlanması zaman alan ve hem karmaşık yapısı hem de hesaplama işlemlerinin zorluğunu bir kenara bırakarak basite indirgenmiş arayüzü ile saatler alacak bir işlemi çok kısa bir süreye indirmekte ve hesaplama işlemlerini uygun cetvel yapısına göre hesaplayarak siz değerli uzmanlara dilediğiniz şekilde erişebilme imkanı sağlamaktadır.

Profesyonel

Pratik Rapor, yazılım ve sağlık alanlarında uzman kişiler tarafından inşa edilmiştir.

Arayüz Kolaylığı

Tamamen kullanıcı odaklı olarak oluşturulan Pratik Rapor kullanıcılarına en basit şekilde rapor oluşturma olanağı tanıyor.

İSTATİSTİK

Tüm Raporlarınızın istatistiklerini takip edebilir ve dilediğiniz raporunuzu analiz edebilirsiniz.

7/24 HİZMET

Partik Rapor hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 7/24 hizmetinizdeyiz.

PRATİK RAPOR

Özellikler

Images Images

Hızlı Raporlama

Pratik Rapor, Yargıtay içtihatlarına uygun olarak 11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliği ile 20.02.2019 tarih ve 30692 sayılı Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ve 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik için uygun olarak hazırlanmış hızlı rapor yazım programıdır.

Images Images

Pratik

11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliğinde, kişilerin olay tarihindeki yaş, meslek kolu ayrımlarını yaparak birden fazla maluliyetini Balthazard formülü uygulayarak pratik ve hızlı biçimde rapor hazırlamanızı sağlar. Çalışma gücü cetvelinin karmaşık yapısından ve birden fazla sayfada karmaşa yaşamaktan sizi kurtarır.

Images Images

Çoklu Tespit Etme

30692 sayılı Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ve 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmeliği kapsamında kişilerin Eklem hareketleri, tanı kodlarına göre seçenekli olarak engel, özür oranlarını tespit eder, birden fazla engellilikte Balthazard formülü uygulayarak rapor hazırlamanızı sağlar.

Images Images

Çoklu Seçenek

Talep neticesinde, bilimsel görüş, sağlık kurulu, adli tıp raporu, adli tıp kurul raporu ve çoğaltılabilir başlık ve sonuç antetline sahiptir. Hastanelerinize ait logo ve antet uygulayabilir, imzaya ait doktor isimlerini çoğaltarak ekleyebilirsiniz.

Images Images

Hızlı ve Dinamik

Muayene bulguları, incelenen tıbbi evrakların özeti ve resimlerini hızlıca yazacağınız raporlara ekleyebilirsiniz.

Images Images

Kolay Ulaşılabilir

Rapor sonucunda Word olarak kayıt edebilir, otomatik çıktı alabilir, otomatik mail gönderebilirsiniz. Sınırsız arşiv alanı sayesinde raporlarını taslak olarak kayıt altına alarak talep durumunda anında tekrar ulaşabilirsiniz.

Size Sunduğumuz Özellikler

  • Arşiv Yapısı : Bilgilerinizi istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz ortamda arşivleyebilirsiniz.
  • Cetvel Yapısı : Hesaplama işlemlerini uygun ve güncel cetvel yapısına göre hesaplayabilirsiniz.
  • Güvenlik : Verileriniz sizin kontrolünüzde ve korumalı sistemlerde tutulmaktadır.
  • İstatistik : Hazırlanan tüm raporlar ile ilgili doğru istatistiki bilgi alabilirsiniz.
  • Hızlı Erişim : Yazılımı internet olan her ortamdan trahatlıkla kullanabilir ve işlem yapabilirsiniz.
  • Takip İşlemleri : Dosyaları ve raporların sürecini kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  • Analiz : Geçmiş raporlardan gerekli analizleri yapabilirsiniz.