Pratik Rapor Her Zaman Yanınızda!

Pratik Rapor hastalar için oluşturulan ve hazırlanması zaman alan ve gerek karmaşık yapısı gerekse hesaplama işlemlerinin zorluğunu bir kenara bırakarak basite indirgenmiş arayüzü ile saatler alacak bir işlemi çok kısa bir süreye indiriyor ve.hesaplama işlemlerini gerekli cetvel yapısına göre hesaplayan bu sistem siz değerli müşterilerimize dilediğiniz şekilde erişebilme imkanı tanıyor..

Profesyonel

Pratik Rapor yazılım ve sağlık alanlarında uzman kişiler tarafınca inşa edilmiştir.

Arayüz Kolaylığı

Tamamen kullanıcı odaklı olarak oluşturulan Pratik Rapor kullanıcılarına en basit şekilde rapor oluşturma olanağı tanıyor.

İstatistik

Tüm Raporlarınızın istatistiklerini takip edebilir ve dilediğiniz raporunuzu analiz edebilirsiniz.

7/24 Hizmet

Pratik Rapor hakkında aklınıza takılan tüm sorular için ekibimize 7/24 sorularınızı ileterek aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Pratik Rapor

Size Sunduğumuz Özellikler

  • Arşiv Yapısı
  • Güvenlik
  • İstatistik
  • Hızlı Erişim
  • Takip İşlemleri
  • Analiz
  • Cetvel Yapısı
PRATİK RAPOR

Paket içerisinde Yer Alan
Özellikler

Images Images

Hızlı Raporlama

Pratik Rapor, Yargıtay içtihatlarına uygun olarak 11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliği ile 20.02.2019 tarih ve 30692 sayılı Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ve 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik için uygun olarak hazırlanmış hızlı rapor yazım programıdır.

Images Images

Pratik

11.10.2008 tarih ve 27021 sayı numaralı Çalışma Gücü ve Meslekte Kazanma Gücü Kaybı Oranı Tespit İşlemleri Yönetmeliğinde, kişilerin olay tarihindeki yaş, meslek kolu ayrımlarını yaparak birden fazla maluliyetini Balthazard formülü uygulayarak pratik ve hızlı biçimde rapor hazırlamanızı sağlar. Çalışma gücü cetvelinin karmaşık yapısından ve birden fazla sayfada karmaşa yaşamaktan sizi kurtarır.

Images Images

Çoklu Tespit Etme

30692 sayılı Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik ve 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırılması ve Özürlülere Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmeliği kapsamında kişilerin Eklem hareketleri, tanı kodlarına göre seçenekli olarak engel, özür oranlarını tespit eder, birden fazla engellilikte Balthazard formülü uygulayarak rapor hazırlamanızı sağlar.

Images Images

Çoklu Seçenek

Talep neticesinde, bilimsel görüş, sağlık kurulu, adli tıp raporu, adli tıp kurul raporu ve çoğaltılabilir başlık ve sonuç antetline sahiptir. Hastanelerinize ait logo ve antet uygulayabilir, imzaya ait doktor isimlerini çoğaltarak ekleyebilirsiniz.

Images Images

Hızlı ve Dinamik

Muayene bulguları, incelenen tıbbi evrakların özeti ve resimlerini hızlıca yazacağınız raporlara ekleyebilirsiniz.

Images Images

Kolay Ulaşılabilir

Rapor sonucunda Word olarak kayıt edebilir, otomatik çıktı alabilir, otomatik mail gönderebilirsiniz. Sınırsız arşiv alanı sayesinde raporlarını taslak olarak kayıt altına alarak talep durumunda anında tekrar ulaşabilirsiniz.